CENTRUM KSZTŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO - ZAPRASZA!
Stacja Kontroli Pojazdów
Pracownia Fryzjerska
Umowa o dofinansowanie projektu- podpisana!!!
Realizacja Programu ,,Wybierz Życie Bez Cukrzycy"
SAMOCHODÓWKA pomaganie ma we krwi!!

Szósta edycja Regionalnego Konkursu Fryzjersko - Kosmetycznego za nami!

 

konkurs azja1W środę - 11 stycznia gościliśmy w murach naszej szkoły piętnaścioro młodych adeptów sztuki fryzjerskiej z południowej Polski - uczestników VI Regionalnego Konkursu Fryzjersko - Kosmetycznego, który w tym roku przebiegał pod hasłem: "Azja style - karnawał w Oki-ya". Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu stylizacji karnawałowej inspirowanej fryzurą, makijażem oraz ubiorem gejszy.
Jak co roku zmaganiom konkursowym przyglądało się profesjonalne jury, w skład którego weszli: Ewa Filipecka - właścicielka Akademii Makijażu w Kielcach, Katarzyna Łata - właścicielka salonu fryzjerskiego Studio 2 + 1 w Ostrowcu, Mirosław Woźniak prowadzący Cyfrowe Studio Foto Perfekt w Ostrowcu oraz gość specjalny - Akiko Sobocińska - Japonka pochodząca z Tokio.


Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny już w tym roku szkolnym stanęli na wysokości zadania! Tym razem triumfowała Żaneta Surowiec z klasy III technikum fryzjerskiego, zajmując pierwsze miejsce oraz Adrian Starzak z klasy IV tf/p z wyróżnieniem.
Głównym fundatorem nagród konkursowych był właściciel hurtowni fryzjerskiej Kanel z siedzibą w Jędrzejowie. Lokalni przedsiębiorcy, którzy włączyli się w organizację konkursu to: Ni Hao Chińskie Centrum w Ostrowcu przy ulicy 11 Listopada oraz Midori Sushi – restauracja serwująca kuchnię azjatycką w Ostrowcu przy al. Jana Pawła II.

 

 

 

Patronat naukowy
Uniwersytetu
Technologiczno-Humanistycznego
w Radomiu

SWF file not found. Please check the path.